مرتضی پورعباس رئیس اداره  صمت رشتخوار در گفت و گو با  صبح توس؛ در خصوص آغاز موج پنجم کرونا در کشور با درخواست از همکاری بیشتر اصناف و بازایان در این شهرستان گفت: بر اساس اعلام مرکز بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر افزایش قابل توجه بیماران بستری کرونایی و به جهت کمک به کادر بهداشت و درمان و حفظ سلامت خود و دیگران از همه اصناف و بازاریان محترم تقاضا می کنبم، حتی المقدور از فعالیت در واحدهای سرپوشیده خودداری و ضمن استفاده از ماسک، شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس اداره صمت رشتخوار در ادامه بیان داشت: برابر مصوبات ستاد کرونا و شروع پیک پنجم کرونا واحتمال افزایش بیماران کرونایی از کلیه واحد‌های صنفی شهرستان رشتخوار از جمله نانوایی‌ها و و تالار های پذیرایی و .... در خواست میشود  نسبت به رعایت  دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی اقدامات لازم را به طور جدی دنبال نمایند.

 وی با تاکید بر اینکه تالارهای پذیرایی فقط در محیط باز می توانند با ۳۰ درصد ظرفیت تالار فعالیت داشته باشند، اذعان داشت: شهروندان عزیز حتی المقدور از شرکت در مراسم و مجالس به طور خاص در اماکن سرپوشیده خودداری کنند.

پورعباس در پایان افزود: واحدهای صنفی خاطی از دستورالعمل های ابلاغی وفق مقررات رفتار و به تعزیرات حکومتی معرفی میشوند .

انتهای پیام/