به گزارش صبح توس؛حجت‌الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی خطاب به آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور منتخب در جشن میلاد امام رضا (ع) در حرم مطهر رضوی: به شما این منصب و مسئولیت را تبریک و تهنیت عرض میکنم. خدا کرامت را برای انسانها مقدر کرده است. 

وی افزود: فقر و بیکاری و نداری و دغدغه زندگی و ازدواج و مسکن با کرامت خدادادی انسان منافات دارد. مردم ایران شایسته بهترین خدمتها هستند .

تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: مردم صبور و وفادار ایران شایسته بهترین و آرام‌ترین زندگی هستند. شرایطی که امروز دارند با کرامت آنها ناسازگار است.

حجت الاسلام مروی گفت: امروز بخش قابل توجهی از مردم ما دغدغه زیادی دارند که شایسته کرامت مردم نیست و این کرامت با تلاش و فعالیت و کوشش شبانه روزی و برای مردم خدمت کنیم از بهترین نیروها که نیروهای کارآمد و انقلابی و تحصیل کرده فراوان داریم هر کدام را در جای خود بدون وابستگی‌های جناحی و بر اساس انقلابی و ضدفساد بودن و فرزندان این ملت را فرزندان خود دانستن به کار گرفته شود با سعه صدر و تعاملی که در شما سراغ داریم بهترین و خالص‌ترین نیروها را به کار خواهید گرفت. 

وی خاطر نشان شد: وظیفه دینی و انسانی هر کسی است که این دولت را تقویت و یاری کنید تقویت این دولت تقویت نظام است. با همه امکانات و با همه وجود دولت جدید را یاری کنیم و شاهد رفع دغدغه‌ها و بیکاری‌ها و گرانی‌ها شویم. البته همه واقفیم که این معانی یک روزه و دو روزه و یک هفته و دو هفته انجام نمیشود و وقت نیاز است و مردم ثابت کردند اهل مقاومت و صبر هستند و اگر احساس کنند که مسئولان تلاش میکنند همه سختی‌ها را تحمل میکنند.