به گزارش صبح توس؛ صادقی، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: پرونده‌های پژمان، شهردار اسبق مشهد هنوز به مرحله صدور حکم قضایی نرسیده به همین دلیل اعلام نشده است.

وی افزود: پژمان هم در دوران راه و شهرسازی هم شهرداری مشهد رفتار مجرمانه داشته است.

وی با اشاره به اینکه یکی از پرونده‌هایش تحقیقات انجام و حکم صادر شده و در مرحله دادگاه و پرونده دیگری در حال تحقیق است افزود: زمانی که پژمان معاون وزیر بود دادسرای استان صلاحیت رسیدگی نداشت اما از زمان بازنشستگی پژمان، تحقیقات پرونده‌ها با قید فوریت در درست بررسی است.

رئیس کل دادگستری اظهار کرد: راجع به پرونده‌ای که برای برخی خبرنگاران تشکیل شده و پیامک‌هایی برای برخی از عزیزان آمده، بله گزارشاتی مبنی بر اینکه نسبت به برخی از موضوعات نشر اکاذیب و فضاسازی شده واصل و پرونده تشکیل شد.

وی افزود: قرار شد بررسی دقیق‌تری صورت بگیرد که واقعا این مطلب بوده یا نه، از توان ضابطین و کارشناسان مربوطه به صورت تخصصی و حرفه‌ای استفاده می‌شود و هنوز در مرحله بررسی است و به خاطر اینکه دلایلی که قرار بوده جمع‌آوری شود هنوز کامل نشده است به مرحله احضار نرسیده‌ایم.

صادقی ادامه داد: بنا نداریم عنوان کنیم مثلا قشر فلان(خبرنگاران) را برخورد نمی‌کنیم، همانطور که نسبت به شهرداری و ادارات کل و هر جایی که مرتکب رفتار مجرمانه باشد وظیفه برخورد داریم منتها با رعایت جوانب و انجام کارشناسی دقیق که اجحافی نشود.

فارس

انتهای پیام/