به گزارش صبح توس؛ مسلم ساقی، فرماندار کاشمر صبح امروز در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان که در محل ستاد انتخابات کاشمر برگزار شد، ضمن تقدیر از حضور حداکثری مردم شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار داشت: بیش از ۵۷ درصد واجدین شرایط رأی دادن در شهرستان کاشمر پای صندوق‌های رأی آمدند و در انتخابات مشارکت داشتند.

وی همچنین از مشارکت ۵۲ درصدی بانوان و ۴۸ درصد مردان در انتخابات کاشمر خبر داد و خاطرنشان کرد: گروه سنی ۳۵ تا ۴۰ سال به لحاظ میزان مشارکت بیشترین آمار مشارکت در انتخابات شهرستان کاشمر را داشتند.

فرماندار کاشمر با بیان اینکه تمام ۸۲ شعبه اخذ رأی در شهرستان، صندوق‌های خود را تحویل ستاد انتخابات کاشمر داده‌اند، تصریح کرد: نتایج نهایی پس از جمع‌بندی و دریافت صورت‌جلسه از طریق سامانه جامع انتخابات و تأیید، اطلاع‌رسانی عمومی خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه بیش از ۲ هزار نفر شامل اعضای شعب، بازرسین، ناظران شورای نگهبان و شورای اسلامی و محافظان، کار اجرایی انتخابات در شهرستان کاشمر را برعهده داشتند، اذعان کرد: ۷ کرسی شورای اسلامی در شهر و ۱۰۱ کرسی در ۲۵ روستای شهرستان وجود دارد که نتایج نهایی آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/