غلامحسین بادامکی، بازیکن سابق پرسپولیس و ابومسلم در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: به عنوان یک فرد ورزشی از رئیس‌جمهور آینده انتظار دارم که به خواسته‌ها و صحبت‌های مردم توجه کند ازاین‌رو با توجه به اینکه دغدغه اصلی امروز مردم ما مسائل معیشتی است، فردی که می‌خواهد رئیس‌جمهور شود باید معیشت مردم را در اولویت قرار دهد نه اینکه هر روز مشکلی به مشکلات معیشتی مردم اضافه شود.

رئیس‌جمهور آینده اشتغال و رفع گرانی را در اولویت کاری خود قرار دهد

وی با بیان اینکه انتظار داریم تا رئیس‌جمهور آینده موضوع اشتغال و گرانی را در اولویت کاری خود قرار دهد، افزود: متأسفانه برخی افراد پیش از انتخابات برای جمع‌آوری رأی یک سری وعده‌هایی می‌دهند اما پس از انتخاب شدند، تمامی وعده‌های خود را فراموش می‌کنند.

بادامکی تصریح کرد: کشور ما هیچ‌گونه کمبودی ندارد ولی متأسفانه طی چند سال اخیر کشور به‌جای پیشرفت همواره به عقب‌رفته است ازاین‌رو وقت آن رسیده است تا مردم با انتخاب فرد مناسب آینده کشور را تغییر و بهبود بخشند.

این پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در حال حاضر فوتبال نیز با مشکلاتی مواجه است و بسیاری از باشگاه‌های مطرح کشورمان به دلیل مشکلات مالی تا مرز انحلال پیش رفته‌اند به نظر من هیچ‌گاه حق فوتبال را آن چنان که باید نداده‌اند لذا باید حق فوتبال را با دادن حق پخش و امثال آن بدهند.

دولت به تمام باشگاه‌ها فرصت برابری دهد که در میدانی برابر با هم رقابت کنند

وی یادآور شد: به‌جز 3 یا 4 باشگاه بزرگ فوتبال که همیشه وضعیت خوب مالی داشته‌اند بقیه باشگاه‌ها همواره با مشکلات مالی دست‌وپنجه نرم می‌کردند ازاین‌رو باید دولت به تمام باشگاه‌ها فرصت برابری بدهد که در میدانی برابر با هم رقابت و رشد کنند و یکی از اصلی‌ترین آن‌ها می‌تواند دادن حق پخش مسابقات به خود باشگاه‌ها باشد.

حق پخش مسابقات به باشگاه‌ها داده شود

بادامکی با اشاره به اینکه عملکرد ضعیف دولت باعث کم شدن اعتماد مردم شده است، گفت: افرادی که می‌گویند رأی ما تأثیری در آینده کشور ندارد در اشتباه هستند زیرا قطعاً رأی ما تأثیرگذار خواهد بود و اگر پای صندوق‌های رأی نرویم شاید آن‌کسی که حقش نیست انتخاب شود و روند مشکلات کشور ادامه یابد.

این پیشکسوت فوتبال ایران خاطر نشان شد: امیدوارم در 28 خرداد ماه مانند گذشته مردم با حضور گسترده و پرشور پای صندوق‌های رأی آینده روشن را برای خود رقم بزنند و از اینجا از تمام ورزشکاران و هنرمندان درخواست دارم تا با حضور در انتخابات نقشه‌های دشمن را خنثی کنند زیرا آینده ایران عزیزمان برای تمام ما مهم است.

انتهای پیام/